Szóbeli felvételi - Regisztráció

Szóbeli felvételi vizsgára való regisztrációhoz az alábbiakat kell tenni:

• Név kitöltése - felvételiző neve
  • OM azonosító megadása - 7-sel keződő 11 számjegyű szám (diákigazolványon is szerepel)
  • Email cím megadása - a foglalás rögzítéséhez kell (visszaigazoló emailt küld a rendszer)
  • Leendő évfolyam választása - 5. vagy 9. (9. esetén tagozatkódot is választani kell!)
  • Időpont kiválasztása (a sor végén lévő szám a mi beosztásunkat segíti)

Tájékoztató:

Figyeljenek arra, hogy a 4. évfolyamosoknál (akik az 5. évfolyamra jelentkeznek) a 0009-es tagozatkódon mindenkinek vizsgáznia kell, míg aki csak a 0008-as tagozatkódot választotta, neki csak elbeszélgetésre van lehetősége.

A 8. évfolyamosoknak (akik a 9. évfolyamra jelentkeznek), külön meg kell jelölniük, hogy melyik tagozatkód érdekli őket jobban, várhatólag melyiket jelölik meg elsőnek, annak a felvételi követelményeiből lesz a szóbeli vizsga. Csak  egy tagozatkódból kell vizsgázni, még akkor is, ha mindkét tagozatkódot bejelölik a jelentkezési lapon.

Kérjük, hogy a szóbeli vizsgára hozzák el magukkal a következő dolgokat:

• diákigazolványukat
  • ellenőrző könyvüket
  • 4./8. osztályos füzeteiket (nyelvtan és olvasás, matematika, egy szabadon választott)
  • bármi egyéb alkotásukat, vagy oklevelet, melyet fontosnak tartanak

Kérjük, hogy a vizsgán fél órával korábban jelenjenek meg.

További információk a szóbeli felvételi leírásnál.

Felvételiző neve
    Felvételiző OM azonosítója