Fenntarthatóság előadások

Fenntarthatóság előadások a Diák Akadémián

Iskolánk 10. a osztályos tanulói:

  • Antal Áron,
  • Biernaczki Kiara,
  • Fedor Gergely,
  • Erdős Réka,
  • Istvánfi Emese,
  • Laub Réka,
  • Tóth Mercédesz

a hulladék gazdálkodás és hulladék újrahasznosítás témába ásták bele magukat. A kutatómunkájuk eredményét bemutatták a március 5-i Diák Akadémián. Az előadásokhoz egy-egy poszter is készült, amely megtekinthető az első emeleti zsibongóban március 5 és április 25 között, utána pedig az alagsori informatika teremben, valamint elektronikusan itt a csatolmányok között.

A poszterek megtekintéséhez célszerű magunkkal vinni egy QR kód olvasóval rendelkező mobil eszközt, ekkor a témához kapcsolódó érdekes képeket és videókat tekinthetünk meg.
A előadáson készült fotók megtekinthetőek a Képek között.