Nevelőtestület

A fogadóórák mindig csak a kiírt tanévre érvényesek.

Előzetes telefonos, vagy email-es bejelentkezés szükséges, csak visszaigazolás után érdemes érkezni!

 

Név

Oktatott tárgyak

Fogadóóra - 2018/2019

Iskolavezetés

Bodor Eszter
Intézményvezető
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Pedagógia
Egyéni bejelentkezésre
Bereczky Judit
Intézményvezető helyettes
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Német nyelv

Kedd 1. óra

Üzenet küldése

 

Ferenczi Judit
Intézményvezető helyettes
  • Földrajz
  • Történelem

Péntek 5. óra

Üzenet küldése

 

Pedagógusok
Alföldiné Petróczki Dalma
  • Fejlesztőpedagógus
  • Olasz nyelv
Péntek 4. óra
Almási Orsolya Földrajz Péntek 4. óra
Bakó Tamás Vizuális kultúra Csütörtök 3. óra
Dr. Bárdosné Páhy Judit
  • Matematika
  • Ábrázoló geometria
  • Informatika
Csütörtök 5. óra
Bognár Ildikó
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Történelem
Kedd 5. óra
Dálnoki Szabolcs
  • Fizika
  • Matematika

Csütörtök 6. óra

Földi István

Földrajz Csütörtök 6. óra
Földiné Reider Mónika Biológia Szerda 4. óra
Ganczer Viktória
  • Angol nyelv
  • Francia nyelv
Szerda 6. óra
Gál Diána Testnevelés Péntek 5. óra
Gáspár Csaba Matematika Kedd 2. óra
Győrik Győző
  • Biológia
  • Testnevelés
Hétfő 7. óra
Hatvany Eörs
  • Matematika
  • Testnevelés
  • Gyógytestnevelés
Kedd 4. óra
Hernáthné Marosfalvi Ágnes Angol nyelv Szerda 6. óra
Hollósi Katalin
  • Könyvtáros
  • Tankönyvfelelős
  • Tánc és Dráma
Csütörtök 5. óra
Huszár Katalin   Péntek 5. óra
Dr. Juhászné Mészáros Henriett Angol nyelv Péntek 6. óra
Juhos Kiss Sándor Vizuális kultúra  
Karsainé Nika Anita
  • Német nyelv
  • Történelem
Csütörtök 6. óra
Kassitzky Tamás profilképe Kassitzky Tamás
  • Informatika
  • Weboldalszerkesztő
  • Rendszerprofil Adminisztrátor
  • 2018/2022. C Osztályfőnök

Csütörtök 4. óra

Üzenet küldése
Facebook

 

Kovács Gábor Krisztián
  • Spanyol nyelv
  • Közösségi Szolgálat felelős
  • 2014/2022. B Osztályfőnök

Kedd 4. óra

Üzenet küldése

 

Kovács Zsolt Testnevelés Hétfő 4. óra

Lukács Katalin

Francia nyelv Péntek 4. óra
Magyar Gábor Történelem Csütörtök 6. óra
Megyery Pál Magyar nyelv és irodalom Csütörtök 3. óra
Dr. Mihókné Bartha Katalin Magyar nyelv és irodalom Csütörtök 4. óra
Németh Dorottya
  • Matematika
  • Fizika
 Tartós távolléten
Papdánné Nagy Jolán
  • Fizika
  • Kémia
  • Természetismeret
Csütörtök 2. óra
Papp Zoltán Testnevelés Péntek 3. óra
Penner Orsolya
  • Angol nyelv
  • Német nyelv
Hétfő 4. óra
Pintérné Dancs Zsuzsanna
  • Természetismeret
  • Biológia
  • Testnevelés
Hétfő 4. óra
Pop Stella Spanyol nyelv Kedd 5. óra
Réti Júlia
  • Angol nyelv
  • Magyar nyelv és irodalom
Kedd 4. óra
Sashalmi Zsuzsanna Magyar nyelv és irodalom Péntek 2. óra
Schultz Eszter Történelem Kedd 3. óra
Sóvágó Andrea Fizika  
Szántó László Történelem Kedd 4. óra
Tringer Dóra
  • Technika, Életvitel és Gyakorlat
  • Erkölcstan
  • Etika
Szerda 4. óra
Turi Attila
  • Matematika
  • Fizika
  • Informatika
Szerda 6. óra
Valentin Zsanett Ének-zene  
Weiszkopfné Kövesközi Zsuzsa
  • Biológia
  • Kémia
  • Természetismeret

Kedd 5. óra

Üzenet küldése

Zadravecz Ildikó
  • Biológia
  • Kémia
  • Természetismeret
Hétfő 3. óra
Zombori Judit
  • Matematika
  • Fizika
Szerda 6. óra
Zsobrák Róbert Matematika Kedd 4. óra
További munkatársak
Kupi Bea Iskolatitkár -
Nagy Attila
  • Laboráns (Kémia/Biológia)
  • eNapló Adminisztrátor
  • Rendszerhardver Adminisztrátor

Üzenet küldése

 

Petrusán Bernadett

Iskolatitkár

 
Óraadó tanáraink     Előre egyeztetett időpontban!