Nevelőtestületünk

 

 

 
Név

 
Oktatott tárgyak

 
Elérhetőség - Fogadóóra

Iskolavezetés
Bodor Eszter
Intézményvezető
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Pedagógia
Szerda 3. óra
Bereczky Judit
Intézményvezető helyettes
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Német nyelv

Üzenet küldése

Szerda 2. óra

Ferenczi Judit
Intézményvezető helyettes
  • Földrajz
  • Történelem

Üzenet küldése

Kedd 7. óra

Pedagógusok
Alföldiné Petróczki Dalma
  • Fejlesztőpedagógus
  • Olasz nyelv
Csütörtök 5. óra
Almási Orsolya Földrajz Csütörtök 5. óra
Bakó Tamás Vizuális kultúra Szerda 3. óra
Bognár Ildikó
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Történelem
Szerda 3. óra
Boronkai Eszter Ének-zene Hétfő 5. óra
Dálnoki Szabolcs
  • Fizika
  • Matematika

Üzenet küldése

Péntek 5. óra

Dula Éva Fejlesztőpedagógus Péntek 4. óra

Földi István

Földrajz Péntek 3. óra
Földiné Reider Mónika Biológia Kedd 4. óra
Ganczer Viktória
  • Angol nyelv
  • Francia nyelv
 
Gál Diána Testnevelés Hétfő 4. óra
Gáspár Csaba Matematika Szerda 3. óra
Győrik Győző    
Hatvany Eörs
  • Matematika
  • Testnevelés
  • Gyógytestnevelés
Csütörtök 2. óra
Hernáthné Marosfalvi Ágnes Angol nyelv Hétfő 6. óra
Horváthné Győri Éva Angol nyelv Hétfő 4. óra
Dr. Juhászné Mészáros Henriett Angol nyelv Kedd 3. óra
Juhos Kiss Sándor Vizuális kultúra Péntek 3. óra
Karsainé Nika Anita
  • Német nyelv
  • Történelem
Hétfő 6. óra
Kassitzky Tamás profilképe Kassitzky Tamás
  • Informatika
  • Weboldalszerkesztő - Admin

Üzenet küldése
Facebook

Szerda 3. óra

Kovács Gábor Krisztián
  • Spanyol nyelv
  • Közösségi Szolgálat felelős

Üzenet küldése

Szerda 6. óra

Kovács Zsolt Testnevelés Csütörtök 6. óra

Lukács Katalin

Francia nyelv Kedd 4. óra
Magyar Gábor Történelem Hétfő 4. óra
Megyery Pál Magyar nyelv és irodalom Kedd 3. óra
Dr. Mihókné Bartha Katalin Magyar nyelv és irodalom Péntek 5. óra
Németh Dorottya
  • Matematika
  • Fizika
Szerda 4. óra
Novák Kinga Iskolapszichológus Üzenet küldése
Kedden: 07:30-14:15
Szerdán: 08:30-13:20
Csütörtökön: 12:30-15:15
Ottinger Gábor
  • Angol nyelv
  • Német nyelv
Csütörtök 5. óra
Papdánné Nagy Jolán
  • Fizika
  • Kémia
  • Természetismeret
Csütörtök 5. óra
Papp Zoltán Testnevelés Hétfő 3. óra
Paulicsek Imréné Matematika Szerda 3. óra
Penner Orsolya
  • Angol nyelv
  • Német nyelv
Csütörtök 3. óra
Pintérné Dancs Zsuzsanna
  • Természetismeret
  • Biológia
  • Testnevelés
 
Pop Stella Spanyol nyelv Hétfő 5. óra
Reith Krisztina Német nyelv Csütörtök 2. óra
Sashalmi Zsuzsanna Magyar nyelv és irodalom Hétfő 4. óra
Schultz Eszter Történelem Szerda 2. óra
Szántó László Történelem Csütörtök 3. óra
Tringer Dóra
  • Technika
  • Háztertástan
Szerda 4. óra
Weiszkopfné Kövesközi Zsuzsa
  • Biológia
  • Kémia
  • Természetismeret

Üzenet küldése

Kedd 3. óra

Technikai munkatársak
Kupi Bea Iskolatitkár -
Tolnai-Illés Borbála Eszter Iskolatitkár -
Nagy Attila
  • Laboráns
  • eNapló adminisztrátor

Üzenet küldése

-

Hollósi Katalin
  • Könyvtáros
  • Tankönyvfelelős
-
Tartós távolléten lévők
Szertics-Bujdos Éva Iskolapszichológus -
Jánosi Anna Vizuális kultúra -