Nyílt nap – Regisztráció

Kérjük foglaláskor vegye figyelembe a következőket:

• Több órára is regisztrálhat, de 1 idősávban (pl.: 3.óra) egyszerre csak 1 időpontot válasszon.
  • Maximálisan 1 kísérőt tudunk fogadni a gyermekek mellé, mert a termek kapacitása véges.
  • Minden tanórára külön-külön kell foglalni, így sajnos megeshet, hogy lesz olyan tanóra, amit már nem tud meglátogatni aznap (pl.: a 3. órában már nincs egyáltalán üres hely). Üres helyeink, ha beteltek, akkor azokat már nem tudja választani, ebben az esetben kérjük válasszon másikat.
  • Kérjük, hogy pontosan érkezzenek, mert szeretnénk, hogy a nyílt nap az órák szokásos rendjét ne zavarja meg.
  • Az aktuális terembeosztást reggel az iskolában lehet megtekinteni, ahol segítő diákok fognak útbaigazítást adni.
  • További részletes tájékoztatást honlapunk Beiskolázás oldalán találnak.