Csipegető

Szombat délelőttönként 9-11 óra között 4 alkalommal iskolakostolgató “csipegető”  foglalkozást tartunk. Ezeknek az alkalmaknak a célja, hogy a gyerekek megismerjék az iskola épületét, tanárait, hogy a szóbeli felvételi vizsgán/ismerkedő beszélgetésen már otthonosan érezzék magukat a Kosztolányi Dezső Gimnáziumban.

A foglalkozásaink ingyenesek és nem kötelezőek, csak lehetőséget szeretnénk kínálni a negyedikes gyermekeknek az iskolánkkal való barátkozásra.

A foglalkozások témái az alábbiak lesznek  napra lebontva:

2021.

Kedves érdeklődő Diákok és Szülők!

Az idei évben a járványhelyzet miatt sajnos nem tudjuk a hagyományos módon megtartani a Csipegető-foglalkozásainkat, ugyanakkor szeretnénk, ha a hozzánk jelentkezők egy kicsit mégis megismerhetnék iskolánkat, egy “csipetnyit” részt vehetnének a foglalkozásokon. 😊

Ennek érdekében tanáraink egy online szabadulószobát hoztak létre, melynek segítségével a remek időtöltés mellett, iskolánk életébe és történetébe is bepillantást nyerhetnek a “szabadulók”.

Jó játékot kívánunk! 😊

A játékot az alábbi linken érik el!