Nevelőtestület

Kosztolányi Dezső Gimnázium - Nevelőtestület 2018/2019

Fogadóórák a 2020/2021.-es tanévben (is) a Kréta rendszerben lehetséges.

Tanáraink listája feltöltés alatt!

  • Intézményvezetés:
    •  Bodor Eszter – intézményvezető – Magyar nyelv és irodalom, Pedagógia
    •  Ferenczi Judit – intézményvezető helyettes – Földrajz, TörténelemÜzenek neki!
    •  Győrik Győző – intézményvezető helyettes – Biológia, Testnevelés
  • Pedagógusok:
    •  Alföldiné Petróczki DalmaFejlesztőpedagógus, Olasz
    • Almási OrsolyaFöldrajz, 2014/2022. A Osztályfőnök
    •  Dr. Bárdosné Páhy JuditMatematika, Informatika
    •  Bereczky JuditMagyar nyelv és irodalom, Német, 2020/2024. C OsztályfőnökÜzenek neki!
    • Dálnoki SzabolcsFizika, Matematika
    •  Földiné Reider MónikaBiológia
    •  Ganczer ViktóriaAngol, Francia
    • Gál DiánaTestnevelés
    • Gáspár CsabaMatematika, Angol
    • Hatvany EörsMatematika, Testnevelés, Gyógytestnevelés
    • Hernáthné Marosfalvi ÁgnesAngol
    • Hollósi KatalinTánc és Dráma, Könyvtár
    • Huszár KatalinAngol
    • Dr. Juhászné Mészáros HenriettAngol
    • Juhos Kiss SándorVizuális Kultúra
    • Karsainé Nika Anita Történelem, Német
    • Kassitzky TamásInformatika, Digitális Kultúra, Adminisztrátor, 2018/2022. C OsztályfőnökÜzenek neki!Facebook oldal
    •  Kovács Gábor KrisztiánSpanyol, IKSZ, 2014/2022. B OsztályfőnökÜzenek neki!
    •  Kovács ZsoltTestnevelés
    •  Lukács KatalinFrancia
    • Magyar GáborTörténelem
    • Mák ÉvaAngol
    • Megyery PálMagyar nyelv és irodalom, 2019/2023. C Osztályfőnök
    • Dr. Mihókné Bartha KatalinMagyar nyelv és irodalom
    • Németh DorottyaMatematika, Fizika – Tartós távollét
    • Papdánné Nagy JolánFizika, Kémia, Természetismeret
    • Papp ZoltánTestnevelés
    • Penner OrsolyaAngol, Német – Tartós távollét
    • Pintérné Dancs ZsuzsannaBiológia, Természetismeret, Testnevelés
    • Pop StellaSpanyol
    • Réti JúliaAngol, Magyar nyelv és irodalom
    • Schultz EszterTörténelem
    • Sóvágó AndreaFizika
    • Szántó LászlóTörténelem
    • Szendi GabriellaMatematika, Digitális Kultúra, Német, 2020/2028. A Osztályfőnök
    • Tringer DóraTechnika, Életvitel és Gyakorlat, Erkölcstan, Etika
    • Tóth RékaFöldrajz, Történelem
    • Turi AttilaMatematika, Fizika, Informatika
    • Valentin ZsanettÉnek-zene
    • Weiszkopfné Kövesközi ZsuzsaBiológia, Kémia, TermészetismeretÜzenek neki!
    •  Zsobrák RóbertMatematika
  • Pedagógusi munkát segítők:
    • Kupi BeaIskolatitkár
    • Horváth OrsolyaIskolatitkár
    • Nagy AttilaNapló adminisztrátor, RendszergazdaÜzenek neki!
    • Petrusán BernadettIskolatitkár