Érettségi vizsgák

Érettségi bizonyítvány

Minden tanév május első hetével kezdve a végzős diákok ill. az előrehozottan jelentkezők az érettségi vizsgával adnak számot az elmúlt években megszerzett tudásukról. Ezeknek az érettségi vizsgáknak számos anyaga, köztük a témakörök listája nyilvános, amelyeket itt az oldalunkon tanulmányozhatnak vagy akár le is tölthetnek a diákok.

Azok a diákok, akik a 2020. tavaszi érettségi vizsgaidőszakban jelentkeztek előrehozott érettségi vizsgára és osztályozó vizsgára, de a COVID-járvány miatt jelentkezésüket törölni kellett, az alábbi nyomtatvány kitöltésével és szkennelt formában a titkárságnak való megküldésével tudnak jelentkezni a 2020. őszi érettségihez szükséges osztályozó vizsgára: Üzenet az iskolának!
Az osztályozó vizsga időpontja: 2020. augusztus 26. (Nyitó tájékoztató: 9 órakor a könyvtárban.)
Felhívjuk a figyelmüket, hogy ezen kívül az őszi érettségire is újra kell jelentkezni a tanév első napjaiban, az érettségi jelentkezés határideje: 2020. szept. 7.

2020/2021. tanév

A közép- és emelt szintű vizsgadolgozatok megtekintésének időpontja: 2021. …

Vizsgaleírások, tematikák, témakörök, tájékoztatók: