Koronavírus

Tájékoztató oldal a Koronavírussal kapcsolatos teendőkről és hírekről itt a Kosztolányi Dezső Gimnáziumban tanulók és szüleik részére.

A tananyag kijelölése, a tanulási folyamat ellenőrzése és támogatása a következő hetekben online formában történik a pedagógusok és a tanulók között.

Tájékoztató hírünk

A szülők és a tanulók a KRÉTA felületén – a Házi feladat menüpontban – kapnak folyamatosan információt a tananyagról és a házi feladatról. Az otthoni tanulás, valamint az iskola fertőtlenítése miatt kérünk mindekit, hogy a szabályokat betartva jöjjön be, illetve küldjön be valakit a gyermeke felszereléséért. Kérjük, hogy egy diák felszereléséért maximum egy megbízott felnőtt jöjjön az alábbi időpontok egyikén:

• Kedd délelőtt: 5. évfolyam és 12. évfolyam
  • Kedd délután: 6. évfolyam és 11. évfolyam
  • Szerda délelőtt: 7. évfolyam és 10. évfolyam
  • Szerda délután: 8. évfolyam és 9. évfolyam
  • Csütörtök délelőtt: 6 , 8, 9 és 11. évfolyam – pótnap
  • Csütörtök délután: 5, 7, 10 és 12. évfolyam – pótnap

(Délelőtt 8-13-ig, Délután 13-18-ig)

A további információkat intézményünk honlapján és a KRÉTA felületén tesszük közzé.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük:

Iskolavezetés

Digitális Munkarendünk híre

Informatika tanár üzenete:

Aki esetleg hiányát érzi, letöltheti otthonra az iskolai csengő hangját!

Kassitzky Tamás
Jelző csengő