Tankönyv

Aki nem rendelt tankönyvet – az kérjük, hogy a tanév kezdéséig gondoskodjon gyermekének a szükséges felszerelésről.

Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében az eddig felmenő rendszerben történő ingyenes tankönyvellátást a 2018/2019-as tanévtől egy ütemben vezette be az 5-9. évfolyamokra, valamint kiterjesztette a középiskola 10. évfolyamára is. Ennek értelmében a Könyvtárellátó Nonprofit Kft. a tankönyvrendelési felületén központilag állította át az 5-9. és 10. évfolyamon a diákok státuszát térítésmentesre. Ez azt jelenti, hogy az 5-9. és 10. évfolyamon minden tanuló térítésmentesen kaphat csak tankönyvet, melyet év végén vissza kell adnia az iskolának.
Bármilyen hivatalos (számlázás, utalvánnyal fizetés, könyvek pótlása) ügyben a Tankönyvellátó KFT. (KELLO) áll rendelkezésre. Elérhetősége – KELLO Infopont – 1054 Budapest, Honvéd u. 5.– kellopont-budapest@kello.hu