Digitális munkarend – Diákoknak

Kedves Diákok!

A következő leírással szeretnénk segíteni mindenkinek, hogy megtalálja a megfelelő helyét.

A házi feladatok kiadására – ezzel az elvégzendő feladatok megjelölése – mindig az eKrétában lesz.

A házi feladatokban a tanár megjelöli:

• a tankönyv megfelelő oldalát, amit tanulni/jegyzetelni/elvégezni kell
  • a Moodle-ben azt a feladatot amit el kell végezni, ahova fel kell tölteni
  • leírja, hogy pontosan milyen feladatot kell elvégezni
  • megjelöli milyen módon kell a számonkérésnek megfelelni
Plakát: Kassitzky Tamás (informatika tanár)

Digitális órarend

Ha kérdésed van, akkor a feltöltött digitális órarend alapján megnézed, mikor van online jelen a tanárod és felteszed neki.

Konzultációk / Kérdések feltétele

A legtöbb tanárunk a Moodle-ben készített egy csevegő fórumot, ahol a kérdések beírhatóak, és a tanárod válaszol rá.

Van olyan, aki ehelyett a Facebook Messenger-en keresztül ad lehetőséget a beszélgetésre – Tipp: keresd a tanárod nevét a Facebook-on.

Előfordulhat, hogy az újonnan engedélyezett Google Chat (írásos beszélgetés) vagy a Google Meet (videó hívásos kommunikáció) lehetőségével tudsz kapcsolatba lépni tanároddal. Ehhez a gépen menj a Google Chat oldalára vagy a mobilod alkalmazásboltjában (Playstore, Appstore) keresd ki. Szükséged van hozzá az iskolai címedre (OMszám@kosztolanyigimnazium.hu és a kezdeti jelszavadra – osztályfőnök kiküldte), amivel be kell jelentkezz –
Tipp: megeshet, hogy a saját Gmail-os azonosítóddal ki kell jelentkezz előbb.

További kérdés esetén fordulj az osztályfőnöködhöz.