Fogadóóra 2020/2021. 1.

Üzenet küldése

Tisztelt Szülők!

A jelenlegi járványügyi helyzetben az első negyedéves fogadóórátonline formában tudjuk megtartani. 

  • 2020. november 11-én a reál, a természettudomány és a készségtárgyakat tanító kollégák várják Önöket a digitális térben,
  • míg a humán és az idegen nyelv szakos kollégák fogadóórájára 2020. november 18-án kerül sor.

Mindkét esetben 17 órától 19 óráig lesz elérhető a pedagógus, a szülőknek a regisztráció alapján 10 perces időintervallum áll a rendelkezésére a szaktanárral történő online beszélgetésre.Időpontot a KRÉTA rendszeren keresztül tudnak foglalni az adott szaktanárhoz 2020. november 9-től.

A Google Meet alkalmazáson/webes felületen keresztül tudnak majd beszélni a pedagógusokkal. A beszélgetés elérhetőségét, hivatkozását az adott szaktanár fogja kiküldeni Önöknek a KRÉTA rendszeren keresztül, ezért fontos, hogy figyelemmel kísérjék a KRÉTA üzeneteket a fogadóórát megelőzően.

Várjuk Önöket a digitális fogadóórán!