Pedagógus nap – 2021.

Tisztelt Kosztolányis Szülők és Kosztolányis Diákok!

Ezen a szép napsütéses júniusi napon hálás szívvel köszönjük pedagógusnapi meglepetésüket, kedvességüket és a gyerekek műsorát! Intézményünk hitvallása, hogy szülő, gyerek és pedagógus és a nevelési oktatást segítő kollégáink közös munkája, együttműködése révén lehetünk, sikeresek, eredményesek, boldog iskola! A mai naphoz hasonló együttlétek erősítik a kosztolányisok közösségét!

Köszönet érte minden résztvevőnek!

Kölcsey Ferenc örökérvényű gondolataival szeretnék köszönetet mondani minden kosztolányisnak:

Egyedül a legnagyobb erő sem tehet mindent, mondhatnám, nem tehet sokat: egyesített erőknek pedig a lehetetlennek látszó is gyakran lehetséges. Mit ér egy csepp víz? De milliomonként egyesült cseppek megdöbbentő erőt fejtenek ki

Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz

A Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium nevelőtestületének nevében

Bodor Eszter