Az év tanára választás – 2022

Az év tanára

Iskolánk hagyományos gálaestjén a Kosztolányi Gálán nem csak azt “ünnepeljük” milyen fantasztikus és hihetetlen előadásokkal lépnek fel diákjaink a színpadon, hanem egy fontos eseményt is megtartunk.

Ez az alkalom Év tanárának és tanárnőjének a kihirdetése is.

Ahhoz, hogy eldőlhessen ki az év tanára a Kosztolányi Dezső Gimnáziumban 2022-ben, meg is kell választani.

Idén is kérünk minden diákot, hogy éljen “diákjogaival” és szavazzon az év tanárára. Ezt most könnyedén saját mobil eszközén is megteheti egészen 2022. március 22-ig.

A szavazáshoz egy kis segítség a videóban található.

Elindult az ÉV tanára választás! Ne hagyd, hogy mások döntsenek helyetted. Érvényesítsd diák jogaid. Válaszd meg TE ki legyen az ÉV tanára 2022-ben.

Szavazáshoz:

• a Moodle-be kell belépsz
  • oldalsó menüben a házikót ikonra kattintasz (Kezdőoldal/Site home)
  • legörgetsz “az Év tanára kurzushoz”, kattintasz a nevére
  • ”iratkoztasson be” kék gombbal felveszed
  • a ”szavazás” tesztet megoldod (kattintasz, megoldás most, próbálkozás indítása)
  • kiválasztod a jelölted (tanár és tanárnő, majd ha szeretnél megjegyzést írsz)
  • ”próbálkozás vége” feliratra kattintasz, ”befejezés és leadás” gombra kattintasz (megerősíted)
  • várod az eredményt a Gálán